Arnavutköy Ferroli Servisi

Arnavutköy Ferroli Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Arnavutköy Ferroli Servisi Telefonu: 0 535 446 01 81
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Arnavutköy Ferroli Servisi Adresi: Arnavutköy, İstanbul, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Arnavutköy Ferroli Servisi Hakkında Bilgiler

Arnavutköy Ferroli Servisi, Arnavutköy bölgesinde Ferroli cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 535 446 01 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Arnavutköy Ferroli Teknik Servis Hizmetleri

Arnavutköy bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Arnavutköy Ferroli Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Arnavutköy Ferroli Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Arnavutköy Ferroli Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Arnavutköy Ferroli Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Arnavutköy Ferroli Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy Merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban, Bolluca, Boyalık, Boğazköy İstiklal, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, Karaburun, Karlıbayır, Mareşal Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Sazlıbosna, Tayakadın, Taşoluk, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır, Yunus Emre, Çilingir, Ömerli, İmrahor, İslambey mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Arnavutköy Ferroli Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.